Ѕирнете во луксузниот стан на Цеца Ражнатовиќ во Будва, Анастасија е нејчест „гостин“ таму (ФОТО)

|

Станот на Цеца во Будва е нејзината летна оаза.

Светлана Цеца Ражнатовиќ, покрај вила во монденското скулпторски град Аја Напа, а има и апартман во Црна Гора. И додека таа оди на Кипар кога и да и треба одмор, апартманот на црногорското приморје и е база во летните месеци кога има настапи на море.

Анастасија, судејќи по Инстаграм, почесто го посетува отколку нејзината мајка. На профилот на младата пејачка можете да видите серија фотографии и видеа направени токму во станот крај море, каде што сака да оди со своите пријатели.

Станот на Цеца покрај море е наместен минималистички, во светли тонови. Во преден план се високи прозорци, спуштен таван и мермер плочки на подот.

Омилената соба на Анастасија за правење селфи е пространата дневна соба. Освен удобниот аголен тросед, свое место најде и елегантен тросед, идеален за опуштање пред телевизор.