НОВА ТУРА ЖЕШКИ НАВИВАЧКИ: Еве зошто мажите едвај чекаат Светско

Светското првенство во Русија е во полн ек. Пред стартот на последната трета рунда од групната фаза, светските фоторепортери ги пренесуваат најновите кадри со уловени убави лица на трибините.

491932573MT00013_Colombia_v