ГИ ЗАСЕНИ СИТЕ: Косовската пејачка Рита Ора во секси и раскошна тоалета ги изненади фановите

Познатата пејачка Рита Ора се појави на доделувањето на Ехо наградите во Германија во целосно неочекувано издание.

Бидејќи воглавно е облечена провокативно и чудно, оваа нејзина елегантна тоалета пријатно ги изненади сите присутни.

Зелениот фустан кој е креација на Версаче со длабоко деколте ја направи неверојатно привлечна и секси.

Покрај тоа, носеше совршен дијамантски каиш кој ја истакнуваше нејзината половина, и кој одлично се вклопи со обетките кои ги избрала за оваа пригода.