Ја надмина и Карлеуша: Македонската „Министерка“ како од мајка родена! (ФОТО)

Ако на српската естрада за најпровокативна личност може да се прогласи Јелена Карлеуша која неодамана се сликаше гола со боите на знамето на Србија за поддршка на нејзината земја на Светското првенство, како и за поддршка на правата на животните, во Македонија сега може да се вброи и Сања Цинцева -Барби.

Барби која е позната по песната „Министерка“ често знае да изненади со провокативни фотографии на Инстаграм, а сега отиде чекор понатаму.

Фолк пејачката деновиве правеше нова фотосесија, па за таа прилика се разголи до гола кожа.

https://instagram.com/p/BlAzzXpBGmx/?utm_source=ig_embed

Барби на својот Инстаграм профил сподели фотографија од новата фотосесија, а интимните делови ги покри со електрична гитара.

Веруваме дека никој не останал рамнодушен на ова провокативно издание, а еве како изгледа Барби без облека на себе.

https://www.instagram.com/p/BlBPcOehSoq/?utm_source=ig_embed

Превземено од: Вистина.мк