Карлеуша со неверојатна поза ја подигна температурата во Дубаи: Го покажа извајаното тело во бикини

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Јелена Карлеуша ужива во Дубаи, а сега објави нови фотографии со кои ги воодушеви нејзините следбеници.

Јелена ужива во луксуз во потоплите краишта, па покажа дел од местото каде моментално престојува.

Карлеуша се фотографираше на тераса каде позира во бикини и долго здолниште, а потценување е да се каже дека до израз дојдоа нејзините атрибути.

Совршениот поглед и на сцената од терасата и на нејзиното извајано тело натера многумина да ги тријат очите, а очилата од познатиот бренд „Долче и Габана“ кои чинат околу 300 евра, на сите „привлекоа“ погледи.

Пејачката потоа објави фотографија во базен, а нејзината провокативна поза предизвика воздишки кај многумина.

„Магија“, „Божица“, „Модел“, се само дел од комплиментите за нејзиниот изглед.