Ќерката на Цеца во никогаш попровокативно издание: Анастасија објави фотографија без градник на Инстаграм (ФОТО)

Балканската фолд ѕвезда, Светлана Цеца Ражнатовиќ во јавноста моментално е актуелна поради обетката која ја стави на носот, но ништо покуса не е и нејзината ќерка Анастасија.

Имено, Анастасија неодамна даде изјава за медиумите дека не сака да се разголува на социјалните мрежи и дека не сака на тој начин да привлекува внимание.

Сепак, сексипилната Анастасија, нема потреба да покаже гола кожа со цел да да биде провокативна.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија, на која под маичката не носи градник, односно нејзините слободни гради лесно доаѓаат во фокус.

Taa на себе имаше сива маица по прерамки, а под неа немаше градник, па можат да забележат нејзините брадавици. Многумина коментираат дека ова е најпровокативно издание на Анастасија досега, како и тоа дека веројатно и таа како и нејзината мајка ставила силикони и на градите.