Маж и жена за вреќa брашно се истепаа во босанскиот град Зеница (ВИДЕО)

ИЗВОРСкопје24
|

Медиумите на Босна и Херцеговина објавија снимки, пред супермаркет во Зеница, каде маж и жена се степаа за вреќа брашно.

Како што пишува Аваз, сè се случило во населбата Мокушница во Зеница кога вербалниот конфликт меѓу маж и жена прераснал во физичка пресметка.

Вработените во супермаркетот го снимале целиот инцидент, а видео од тепачката околу вреќа брашно сега кружат на интернет и на социјалните мрежи. Не е познато дали полицијата на крајот пристигнала на местото на настанот