(ВИДЕО) Сакаше да ја отвори вратата, но не виде дека нема стакло: Босанец стана хит во сите светски медиуми

Британскиот медиум „Индипендент“ на својот Фејсбук профил објавија хит видео на кое дете се обидува да отвори стаклена врата од маркет која немаше стакло.

Како што пренесуваат босанските медиуми станува збор за мал Босанец кој додека се обидувал да ја отвори вратата неговиот брат го снимил целото видео.

Видеото кое го имаат погледнато околу милион луѓе е навистина интересно, погледнете ја реакцијата на ова детенце.

This kid falling through a door proves you should question everything

Question everything…

Gepostet von The Independent am Samstag, 7. April 2018