Згодни доктори заради кои нема да сакате да пропуштите преглед (ГАЛЕРИЈА)

ИЗВОРСкопје24
|

Дали и вие сте од оние кои постојано ги одложуваат лекарските прегледи и се плашат од докторите?

Доколку бегате од редовни прегледни, тогаш само овие доктори би можеле да ве предомислат и да посакате да се прегледувате почесто.

Истражувањата покажуваат дека атрактивните луѓе се многу поубедливи, па доколку вашиот доктор е млад, згоден и привлечен, сигурно нема да го откажете прегледот.

Токму такви се овие доктори, чии фотки ќе им го разубават денот на дамите:
@doctor.mike

@filippomelloni

@rodsapo

@doctor.yazan

@albertocenturion

@gabohroman

@giulio

@aashir_sohail

@dr.james.nyc